RSA Güvenlik Zirvesi 2013 Türkiye

5 Haziran 2013 Çarşamba günü düzenlenecek “RSA Güvenlik Zirvesi 2013 Türkiye” etkinliğinde Bir Saldırının Anatomisi: Canlı Bir Saldırı Örneklemesi konulu sunum gerçekleştireceğim.

Etkinlik hakkında detay bilgi ve kayıt için http://www.rsasummitturkey.com/

Lider bilgi güvenliği, kurumsal yönetim, risk ve uyumluluk çözümleri sağlayıcısı RSA, sektörlerinin önde gelen şirketlerinin güvenlikle ilgili en karmaşık ve hassas ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. Bu ihtiyaçlar arasında kurumsal risk yönetimi, güvenli internet ve mobil erişim, mevzuat ve standartlara uyumluluk, sanal ve bulut ortamlarının güvenli hale getirilmesi yer alıyor.
RSA Güvenlik Zirvesi 2013 BT sektörün güvenlik ve yönetişim alanında çalışan profesyonellerini bir araya getirerek mevcut ve en yeni teknolojiler ile ilgili yenilikleri yakından takip edebilmeleri ve RSA’in geniş vizyonu hakkında bilgi almalarını amaçlıyor. RSA Güvenlik Zirvesi 2013 ayrıca, güncel tehditler hakkında bilgi almak, BT yönetimi ile ilgili problemleri yakından takip etmek ve bir tartışma platformu oluşturmak için büyük bir fırsat oluşturuyor.
  • Doğrudan RSA uzmanları, müşterileri ve iş ortaklarından bilgi alın
  • Entegre çözümleri yakından inceleyin
  • Sizinle aynı sektörde çalışan profesyoneller ve meslektaşlarınızla bir araya gelin

Kimler Katılmalı

RSA Güvenlik Zirvesi 2013 Finans, Bankacılık, Sigorta, Kamu, Sağlık, Telekomünikasyon, Enerji, Taşımacılık gibi sektörlerden Güvenlik Yöneticileri, Uyum ve Risk Yöneticileri, CIO’lar, BT Direktörleri gibi güvenlik alanında çalışan uzmanları bir araya getirecek.

Konu Başlıkları

  • Gelişmiş Güvenlik Analizi ve Saldırı Tespiti
  • Kimlik güvenliğindeki dönüşüm. İnternet ortamında son dönemde bankacılık ve e-ticareti etkileyen dolandırıcılık faaliyetleri ve büyük veri ile tespit yaklaşımları.
  • Siber saldırılar karşısında vaka yönetimi yaklaşımları ve güvenlik yönetiminde yeni çözümler.
  • Veri Güvenliği, Kurumsal Yönetişim, Risk ve Uyumluluk
This entry was posted in Activity, Misc. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + sixteen =