EMEA Intelligence 2011(uluslararası istihbarat ve gözetim teknolojileri konferansı)

10-12 Mart 2011 tarihleri arasında İstanbulda ilginç bir konferans gerçekleştirilecek. Konferansın ana temasını istihbarat ve gözetim teknolojileri oluşturuyor. Artık bu tip işlerde bilişim sistemleri oldukça önemli yer oynadığı için biz güvenlikcilerin de dikkatini çekmeye başladı.

Konferans bünyesinde ben de “Siber Dünyada Açık Kaynak İstihbarat Toplama Yöntemleri” konulu bir sunum yapacağım(açık kaynaktan kasıt, bildiğimiz Linux dünyasındaki açık kaynak değildir)

Konferans duyurusu:

EMEA Intelligence 2011 uluslararası bir istihbarat (veri güvenliği, iletişim güvenliği, teknik takip, kamu güvenliği) ile gözetim teknolojileri konferansı ve sergisidir.

ABD Ticaret Bakanlığı resmi sertifikası, ABD Adalet Bakanlığı & FBI desteği, T.C. Başbakanlık TIKA ve TUBITAK BILGEM & TÜTED gibi resmi sponsorluklar ve STK’lar eşliğinde düzenlenmektedir. İşin iletişim ve veri güvenliği tarafında dünyanın önde gelen (Microsoft, HP, McAfee, Titus, World Compliance, Atis Uher, ESI 911, Netwitness, Skybox, Agiliance, Imperva, Utica gibi) firmaları sponsorlarımız arasındadır. Gözetim teknolojileri tarafında ise Ülkem, Target, ATH Savunma, Tyco (Sensormatic), Genetlab ve Elmotech gibi firmalar katılımcılarımız arasındadır.

Ziyaretçi profilimiz Emniyet Genel Müdürlüğü Daire Başkanları, Başmüfettişleri, Genel Kurmay, konu ile ilgili profesyoneller, kurum ve kuruluşlardır. Bugüne kadar toplam 19 ülkenin konu ile ilgili temsilcisinin katılacağını biliyoruz, bunların 9’u Türki Cumhuriyetler tarafından geliyor olacaklar (TIKA Sponsorluğunda).

Özel sektörde ise Bankalararası Kart Merkezi, TÜTED (Tüm telekomünikasyon İş Adamları Derneği) ve USUID (Certified Fraud Examiners Association), Teknolojik Grup gibi kurum ve kuruluşların desteği ile bankacılık, finans, audit ve veri güvenliği ile ilgili hizmet ihtiyacı duyan firmalar ziyaretçiler arasında olacaklar.

Etkinlik 10-12 Mart tarihleri aralığında Istanbul Harbiye Askeri Müzesinde gerçekleştirilecek, Etkinlik Gala Resepsiyonu 11 Mart Cuma akşamı İstanbul İngiliz Başkonsolosluğunda verilecektir. Davetli VIP’lerimizi burada ağırlıyor olacağız.

Konuşmacılarımız arasında ABD Adalet Bakanlığı, FBI, T.C. TIB, T.C. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, New York Polis Teşkilatı, vs. gibi daha birçok uluslararası deneyime sahip kişiler yer alacaktır. Ayrıntılı konferans programı için http://www.emea-intelligence.com/index.asp?dil=eng&islem=work linkine bakabilirsiniz.

Websitemize ise www.emea-intelligence.com ‘dan ulaşabilir, etkinlik katılımcıları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

EMEA-Intelligence
International Intelligence & Surveillance Technologies Conference and Exhibition

Mobile: + 90 530 641 8159
Fax: + 90 216 416 3833
www.emea-intelligence.com

This entry was posted in Activity and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 12 =