IstSec 2009’un ardından

10 Haziran 2009 Çarşamba günü uzun süredir hazırlıklarını yaptığımız IstSec etkinliğini başarıyla tamamladık. Etkinlikten sonra Ankara’ya gelmek zorunda kaldığım için detaylarını bir iki gün sonar yazacağım. Eğer siz de etkinliğine katılıp fotograf çektiyseniz ya da etkinlikle ilgili -insaf sınırları içerisinde, yapıcı-eleştirileriniz varsa bana gönderebilirsiniz.(Kendi blogunuzda yaptığınız değerlendirmeleri de bu posta yorum olarak ekleyebilirsiniz)

Şimdilik Kıvılcım’ın Fazlamesai’deki bu yorumuna ve Mehmet‘in bloguna bakabilirsiniz.

Etkinlik sunumları, fotograflar vs kısa bir süre sonra www.istsec.org’da yayınlanacak. Etkinliğe katılmak için e-posta adresini verenlere detaylı bilgi gönderilecek, kayıt olmayanlar da oradan buradan şuradan haberdar olurlar zaten.

Kısacası çok güzel bir etkinlik geçirdik, buradan katılan, destekleyen, sponsor olanlara teşekkürler. Şimdi hız kesmeden daha geniş kapsamlı olarak ikincisini düşünmeye başlamanın zamanıdır:)

This entry was posted in Activity. Bookmark the permalink.

6 Responses to IstSec 2009’un ardından

 1. Ali Kapucu says:

  Kesinlikle Çok güzel bir organizasyondu herkesin eline sağlık. Yalnız Hocam CTF deki senaryoyuda bir yazı olarak görmek istiyoruz… 🙂
  Bir dahaki ISTSEC’de görüşmek üzere (T-shirt cuk diye oturdu bu arada ) 🙂

 2. Serdar says:

  Hafta içi çalıştığımda katılamadım. Bir sonraki hafta sonu olsun.

 3. videoizle says:

  güzel bir etkinlik

 4. Ersin Alper says:

  Etkinliği takdir etmemek mümkün değil;Çok çok faydalı ve güzel.Sizleri tebrik ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four + six =